• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад

Історична довідка.

13 січня 1971 року гостинно відкрила двері для дітей села Клювинці нова восьмирічна школа. Директором був Шайнюк Василь Васильович.У школі працювало 14 учителів.

У 1975 р. вперше організували набір у 9 клас. Навчалось у школі тоді 350 учнів. Першим директором середньої школи був Гордіца Ярослав Григорович. У 1977 р. призначили нового директора - Мельника Бориса Івановича,який на протязі 18 років очолював педагогічний та учнівський колективи.

Заступником директора школи з навчально - виховної роботи з 1967 і до 1994 р. ( до виходу на пенсію ) працювала Пригода Галина Михайлівна. Заступником з виховної роботи була Паладійчук Іванна Василівна. З 1995 по 2003 роки директором працював Кошельник Сергій Петрович.

Із 2003 року і по сьогоднішній день колектив школи очолює Романів Марія Ярославівна. Заступником директора з навчально - виховної роботи працює Шараварська Галина Михайлівна, а заступником з виховної роботи - Вятер Тетяна Михайлівна.

У 2006 році школа урочисто відсвяткувала своє 35 - річчя, на яке з'їхалися випускники різних поколінь. Були запрошені учителі, директори, які працювали тут.

Роки летять, але наша школа не старіє. Вона народжується з кожним Першовереснем.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi